fbpx

Prawa autorskie

Advertisements

Poniżej podajemy odpowiedzi na często zadawane pytanie dotyczące kopiowania materiałów i przepisów z bloga…

Czy mogę polecać stronę i udostępniać jej treści?

Polecanie naszej strony oraz udostępnianie treści na niej zawartych poprzez social media (facebook, twitter, google+) jest dozwolone.
Będziemy wdzięczni za pomoc w dotarciu do szerszego grona odbiorców, a tym samym za pomoc w propagowaniu zdrowej, wegańskiej diety.

Czy mogę kopiować treści na swoją stronę internetową?

Wszelkie formy cytowania fragmentów lub kopiowanie w całości naszych postów jest możliwe z dwu tygodniowym opóźnieniem (licząc od daty ukazania się postu) oraz koniecznym jest wklejenie pod skopiowaną treścią źródła ze wskazaniem na blog ZdrowieNaTalerzu.pl umiesczając link prowadzący na stronę z której kopiujesz artykuł/przepis.
np. jeśli kopiujesz przepis pt. „Surówka z jarmużu” to kod który powinien znaleźć się na Twojej stronie pod tym artykułem jest następujący:

Źródło: <a href=”https://zdrowienatalerzu.pl/index.php/surowka-z-jarmuzu/>Zdrowa dieta i przepisy kulinarne Fundacji Źródła Życia© prezentuje ZdrowieNaTalerzu.pl – np.: Surówka z jarmużu</a>

Ostatecznie powinien wyświetlać się na stronie w następujący sposób:

Źródło: ZdrowieNaTalerzu.pl  – Zdrowa dieta i przepisy kulinarne Fundacji Źródła Życia© – np.: Surówka z jarmużu

Czy mogę udostępniać treści publikowane na blogu raz na jakiś czas?

Jeśli planujesz dzielić się na  swojej stronie więcej niż dwa razy treścią naszych artykułów/przepisów , konieczne jest również zamieszczenie na Twojej stronie głównej kodu banerka wskazującego na współpracę z naszym blogiem:

<a href=”https://zdrowienatalerzu.pl” title=”Zdrowa dieta i przepisy kulinarne – ZdrowieNaTalerzu.pl”><img src=”https://zdrowienatalerzu.pl/wp-content/uploads/2012/02/LOGO_BLOG1-300×260.jpg” width=”380″ height=”305″ border=”0″ alt=”Zdrowa dieta i przepisy kulinarne – ZdrowieNaTalerzu.pl”/></a>

Gotowanie - zdrowe przepisy na zdrowienatalerzu.pl

Wszelkie materiały zawierające w jakiejkolwiek formie przekaz treści znajdujące się w obrębie domeny ZdrowieNaTalerzu.pl (i jej subdomen) są własnością Fundacji Źródła Życia© i nie zastosowanie się do w/w wskazówek zostanie uznane za ich bezprawne wykorzystanie oraz pociągnie za sobą konsekwencje prawne.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualnie jesteś offline