Plakat_dzieci_tradycyjne_1

Darmowe badania dla chłopców na diecie tradycyjnej, w wieku 6-10 lat, w Centrum Zdrowia Dziecka, w terminach 24.02-11.03. Prosimy o nie zgłaszanie chłopców, którzy w dniu badania nie będą mieć ukończonych 6-ciu lat oraz dziewcząt. Zakres badań jest szeroki, dlatego warto skorzystać. A przy okazji wesprzeć ważny projekt naukowy.
Celem badania jest ocena związku sposobu żywienia dzieci z ich stanem zdrowia. Jest to projekt badawczy Instytutu “Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” i University College London – jednego z czołowych ośrodków naukowych na świecie – oraz Fundacji WIEMY CO JEMY Nauka i Edukacja Społeczna dla Zdrowia. Poszukiwane są zdrowe dzieci, bez poważnych chorób przewlekłych.

Prosimy o zgłaszanie się tylko te osoby, które będą w stanie przyjść na badania między 24.02 a 11.03 włącznie (poza weekendam). Badania odbywają się w ciągu jednego dnia i trwają od godziny 8 do ok. 14-15.

Zakres przeprowadzanych badań znajduje się na plakacie. Dodatkowo Rodzice otrzymają szereg cennych, indywidualnych wskazówek dotyczących sposobu odżywiania badanych dzieci.

W przypadku zainteresowania wzięciem udziału w badaniu prosimy o kontakt z pracownikami Poradni Żywienia IPCZD pod adresem e-mailowym: dieta.badania@ipczd.pl (mgr Jakub Sobiecki, mgr Małgorzata Desmond). W odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje.

Dziękujemy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Add to Favourites