naturalna-kuchnia-wegetarianska-na-zdrowienatalerzu1Jedna z pierwszych wegetariańskich książek kucharskich wydanych w Polsce, ciesząca się ogromną poczytnością, powraca do rąk czytelników w całkiem nowej odsłonie! Czwarte wydanie „Naturalnej kuchni wegetariańskiej” autorstwa Carolin Mueller-Pawlak zostało zaktualizowane, uzupełnione i wydane w przepięknej, pełnej kolorowych zdjęć szacie graficznej.

Jest to bardzo przydatna książka kucharska, która zawiera przepisy na wiele potraw, m. in. własne chleby i pasty do chleba, kanapki, sosy, surówki i sałatki, zapiekanki, zupy, bezmięsne kotlety, desery i wiele innych. Zaprezentowane w książce przepisy na różnorodne potrawy, przygotowane w oparciu o składniki dostępne w większości sklepów, są łatwe do wykonania i nie wymagają posiadania kosztownego sprzętu. W książce czytelnik znajdzie również garść informacji na temat zdrowia człowieka, zalet wegetarianizmu oraz kilka porad przydatnych przy zmianie diety mięsnej na wegetariańską.

Ta książka nie tylko okaże się wielką pomocą w kuchni każdej osoby pragnącej gotować zdrowe posiłki dla siebie i swoich najbliższych, ale także będzie wspaniałym, pięknym i pożytecznym prezentem na każdą okazję.

Zobacz tą pozycję w sklepie internetowym!

 

Autor:  Carolin Mueller-Pawlak
Ilość stron: 176
Format: 16,2 x 21,5 cm
Oprawa: twarda, szyta

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Add to Favourites